Tlačové správy

Marek Zámečník bol menovaný Commercial Directorom CZ/SK agentúry Nielsen Admosphere

Marek Zámečník sa stáva Commercial Directorom pre Česko a Slovensko vo výskumnej agentúre Nielsen Admosphere. Zastreší tak predovšetkým obchodnú časť výskumných projektov v rámci oddelenia Research & Analysis, ktoré je aj naďalej pod vedením Tomáša Hynčicu.

Marek Zámečník pôsobil 13 rokov v pobočke Nielsen Admosphere Slovakia, kam v roku 2008 nastúpil na pozíciu Project Manager, v priebehu nasledujúcich rokov sa stal Vice Directorom a v poslednom roku zastával úlohu Country Managera. Ako Commercial Director CZ/SK bude mať na starosť predovšetkým české a slovenské klientské portfólio rovnako ako jeho rozvoj, povedie obchodný tím a bude participovať na riadení výskumných projektov agentúry.

„Menovaním Commercial Directora dochádza ku spojeniu obchodných tímov v Česku a na Slovensku pod jedno vedenie. Zvýšime tak efektivitu kľúčových procesov a dôjde aj k ďalšiemu zblíženiu týchto dvoch už predtým spolupracujúcich tímov,“ komentuje Tomáš Hynčica, ktorý zastrešuje oddelenie Research & Analysis Nielsen Admosphere ČR aj SR a taktiež obchodné zastúpenie monitoringu reklamy Ad Intel.

„Prepojenie obchodných častí v oboch krajinách je logickým vyústením spolupráce oboch pobočiek. Naším spoločným cieľom je plynulo nadviazať na doterajšie fungovanie výskumných projektov a ponúknuť klientom synergiu a rôzne pohľady vychádzajúce z našich dlhoročných skúseností,“ dodáva ku svojej novej úlohe Marek Zámečník.